Psychotherapy

EFT - mentální léčba

Mentální léčba se odehrává na úrovni podvědomí a dovolí terapeutovi léčit klientovo tělo, najít v těle problém či jeho příčinu.

700,- CZK60 min.

EFT - energetická psychologie

Tato metoda vám pomůže zbavit se velmi rychle fyzických i psychických potíží a především Vám ukáže energetické příčiny vašich bolestí a dalších nepříjemností. EFT je forma emoční (psychologické) akupresury, při které na body netlačíme, ale jemně poklepáváme.

800 - 1.100,- CZK60 - 90 min.
3.000,- CZKbalíček 3 terapií
děti 450,- CZK60 min.

Ošetření Reiki

Reiki je originální metoda založená na intuitivní síle Univerza, kterou vytvořil Mikao Usui v JaponskuReiki pracuje na všech úrovních - emoční, duchovní a fyzické, energetizuje a léčí tělo, urychluje hojení, snižuje krevní tlak, redukuje stres a je efektivní také při zvládání bolesti.

450,- CZK60 min.

Kraniosakrální terapie

Kranio-sakrální terapie neboli Cranio Sacral Therapy, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi příjemnou a relaxační metodou typu jemná energetická masáž, ale především velmi účinnou léčebnou i preventivní metodou pro dospělé i malé děti na celou řadu potíží, se kterými si klasická medicína neví rady.

800 - 1.000,- CZK60-90 min.

Reflexology

Reflexology is a preventive and therapeutic method that enables to diagnose the weakest points of the organism and to promote global harmonization of body and soul.

700,- CZK60 min.

Reflexní terapie pro děti

Velmi vhodná a účinná terapie pro děti od 3 let (je ale možné pracovat i s mladšími).
Působí jako prevence proti běžným onemocněním, dále v akutních a chronických případech.

400,- CZK40 min.

Reflexní terapie čaker

Tradiční terapie reflexních zón na nohou spočívá ve speciálních tlakových bodových masážích chodidel. Každá ze sedmi čaker má na chodidlech svoji vlastní zónu, máme tedy možnost z těchto míst velmi účinně všechny čakry ovlivňovat.

450,- CZK50 min.

Bach's Flower Remedies

Bach’s Flower Remedies harmonize our negative emotions such as fear, fatigue, lack of confidence, pride, too much enthusiasm. It can help us to live more consciously in the present moment, to look at our life situation and our feelings more objectively and with detachment, to regain the courage to realize our dreams and aspirations, find the right way in our lives. 

350,- CZK adults
300,- CZKchildren
200,- CZKpets

Nutritional Counseling

In our studio you can indulge not only an excellent massage and relaxation, but you can also modify your lifestyle to become leaner and more attractive, to improve your eating habits and strengthen your health. 

500,- CZK30 min.
300,- CZKfree to any massage

606 336 779      marketa@masaze-roztoky.cz      more

design artLab      code S2 STUDIO