masáže, fyzioterapie, roztoky, terapie, manju, ashiatsu, lymfodrenáž, esence, bachovy, kurzy, relaxace

BECOME HEALTHY AND HARMONIZED BY NATURAL WAY

We can help you to treat joints, muscles, ligaments, nervous system and how to prevent motion problems. We can supply the energy and vitality, restore harmony to your physical and emotional body. We bring you release, regeneration and pempering. We are characterized by individual approach, a holistic concept, high professionalism and natural ways.

 

 

about us

gift packs physiotherapy

lymphatic drainage manju

massage Bach's Flower Remedies

reflexology

ashiatsu

2018-4, Aktualizace webových stránek

Naše webové stránky se právě aktualizují, proto prosíme o schovívavost s případnými výpadky a chybami. Pokud jste poslali objednávku na masáž a do dvou dnů jste od nás neobdrželi žádnou zprávu, raději nám prosím zavolejte! Bohužel se občas stane, že se objednávka ztratí a my tudíž o ní nevíme. Děkujeme za pochopení a věříme, že se brzy vše napraví.

2017-9, Cvičení Qi kung pro začátečníky

2017-9, Cvičení Qi kung pro začátečníky

12.9. a 19.9. od 10.30 hodin proběhne čínské cvičení Qi kung pro každého, kdo potřebuje zharmonizovat a vyladit vnitřní energii Qchi, která koluje v těle a která zodpovídá za stálé zdraví. Naučíte se lehkou sestavu cviků, navazující vždy na dráhu daného orgánu, poznáte opravdový uvolněný postoj s lehkostí svého bytí. Začínáme již v září 12.9. od 10.30 hodin, prosím přijďte vždy o 15 minut dříve. Více...

2017-5, Technická porucha na telefonním čísle 606 336 779

Omlouvám se všem, kteří se v posledních dnech nedovolali na číslo 606 336 779 a za komplikace, které kvůli tomu vznikly. Děkuji za pochopení, Markéta.

606 336 779      marketa@masaze-roztoky.cz      more

design artLab      code sStudio