Gift Packages

Text to Gift Packages

Gift packages are discounted several types of massages and treatments. When purchasing a gift package, you will receive a certificate with the name of the package and a list of the massages and procedures. Certificate is valid for 1 year. To intensify the pleasure of the recipient, you can join a message on it like:  All the best, Good health, to my Baby, just to ...
We are pleased to offer free consulting about nutrition and healthy lifestyle to every Gift Package

Christmas offer: Tell us you want to arrange a Gift Package certificate as a Christmas gift. Extra 50 CZK. Pick: 1 day after ordering.

Přijmi hřejivý dotek

Přijmi hřejivý dotek

Zažijte magickou sílu horkých kamenů a nahřátého oleje, pod kterou roztají Vaše zkřehlé a zatuhlé svaly, a Vaše mysl bude prodlévat ve stavu nejvyšší blaženosti. 
1x masáž lávovými kameny


40 min. - 500,- CZK

 

500,- CZK


Spočiň v harmonii

Spočiň v harmonii

Balíček obsahuje půlhodinovou reflexní terapii na plosky nohou a půlhodinovou aromamasáž. Tyto masáže jsou relaxační pro tělo a mysl, a zároveň povzbudivé pro duši, takže budete pak lépe a s větší chutí přijímat a zvládat úkoly všedních dnů. 

60 min. - 700,- CZK

700,- CZK


Zažij sílu gravitace

Zažij sílu gravitace

Cítíte se unavení a bez energie? Tyto dvě intenzívní masáže jsou velmi účinné pro rozproudění životodárné síly ve Vašem těle a znovunabytí elánu do života.
1x ashiatsu zad a šíje, 1x klasická masáž zad a šíje

700,- Kč


Dosáhni sedmého nebe

Dosáhni sedmého nebe

Velmi relaxační a uvolňující aroma masáž hlavy, zad a chodidel, po které se budete připadat jako v nebi. Pomůže Vám zbavit se pocitů neklidu a potíží se spánkem díky vůni a síle esenciálních olejů dřevin, citrusů a bylinek.

1x aroma masáž hlavy, zad a chodidel
80 min. - 900,- CZK

900,- CZK


Poznej lehkost bytí

Poznej lehkost bytí

Jedinečná konstelace dvou léčivých a posilujících procedur, které Vás přivedou k Vám samotným, do hlubokého ticha, do Jednoty se vším. Vaše tělesná a duševní forma nabyde na síle a průzračnosti. Život se stává krásným, lehkým a radostným.

1x EFT, 1x ošetření Reiki  120 min. - 1.200,- CZK

1.000,- CZK


606 336 779      marketa@masaze-roztoky.cz      more

design artLab      code S2 STUDIO