Psychoterapie

EFT - mentální léčba

Mentální léčba se odehrává na úrovni podvědomí a dovolí terapeutovi léčit klientovo tělo, najít v těle problém či jeho příčinu.

700,- CZK60 min.

EFT - energetická psychologie

Tato metoda vám pomůže zbavit se velmi rychle fyzických i psychických potíží a především Vám ukáže energetické příčiny vašich bolestí a dalších nepříjemností. EFT je forma emoční (psychologické) akupresury, při které na body netlačíme, ale jemně poklepáváme.

800 - 1.100,- CZK60 - 90 min.
3.000,- CZKbalíček 3 terapií
děti 450,- CZK60 min.

Ošetření Reiki

Reiki je originální metoda založená na intuitivní síle Univerza, kterou vytvořil Mikao Usui v JaponskuReiki pracuje na všech úrovních - emoční, duchovní a fyzické, energetizuje a léčí tělo, urychluje hojení, snižuje krevní tlak, redukuje stres a je efektivní také při zvládání bolesti.

450,- CZK60 min.

Kraniosakrální terapie

Kranio-sakrální terapie neboli Cranio Sacral Therapy, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi příjemnou a relaxační metodou typu jemná energetická masáž, ale především velmi účinnou léčebnou i preventivní metodou pro dospělé i malé děti na celou řadu potíží, se kterými si klasická medicína neví rady.

800 - 1.000,- CZK60-90 min.

Reflexní terapie podle manželů Patakyových

je preventivní i léčebná metoda, která umožňuje diagnostiku nejslabšího místa organismu a podporuje celkovou harmonizaci těla i duše.

700,- CZK60 min.

Reflexní terapie pro děti

Velmi vhodná a účinná terapie pro děti od 3 let (je ale možné pracovat i s mladšími).
Působí jako prevence proti běžným onemocněním, dále v akutních a chronických případech.

400,- CZK40 min.

Reflexní terapie čaker

Tradiční terapie reflexních zón na nohou spočívá ve speciálních tlakových bodových masážích chodidel. Každá ze sedmi čaker má na chodidlech svoji vlastní zónu, máme tedy možnost z těchto míst velmi účinně všechny čakry ovlivňovat.

450,- CZK50 min.

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence harmonizují negativní emoce jako je strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení apod. Pomáhají nám žít vědomě
v přítomném okamžiku, podívat se na životní situaci a své pocity objektivně 

a s nadhledem, získat zpět odvahu uskutečnit své sny a přání, najít tu pravou životní cestu.

350,- CZK dospělí (každá další lahvička pro danou osobu-200,-Kč)
300,- CZKděti
200,- CZKdomácí mazlíčci

Výživa podle pravidel čínské medicíny

V našem studiu máte možnost dopřát si nejen kvalitní masáže a relaxaci, ale můžete také pozměnit svůj životní styl, stát se štíhlejší a atraktivnější, vylepšit si stravovací návyky a upevnit tak své zdraví.

500,- CZK1. sezení 60 - 90 min.
300,- CZKdalší sezení

tel.: 604 711 559  radka@masaze-roztoky.cz       více

     

design artLab      code S2 STUDIO