Fyzioterapie

Fyzioterapie

Fyzioterapie je součástí oboru Léčebné rehabilitace. Jedná se o obor zdravotnictví zaměřený na diagnostiku a terapii funkčních i strukturálních poruch pohybového systému.Může vám pomoci při bolestech páteře ve všech jejích úsecích, skoliózách, u stavů po operacích a po úrazech. 

350,- CZK25 min.
700,- CZK55 min.

Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda využívající lepení bavlněné pásky na kůži pro ovlivnění pohybového a oběhového systému. Přináší úlevu během akutních i chronických obtíží pohybového aparátu. Normalizuje svalové napětí, uvolňuje přetížené svaly a měkké tkáně a zároveň zvyšuje napětí oslabených tkání, čímž zvyšuje jejich výkonnost. Stimuluje lymfatický a krevní systém, tlumí zánět a snižuje otok měkkých tkání.

200,- CZK15 min. - cena včetně materiálu
10,- CZK/10 cm v rámci jiné terapie

Ashiatsu - masáž bosou nohou Ⓜ

Jedná se o důkladnou masáž prováděnou nohama. Tato v Americe a západní Evropě populární a účinná masáž je v České republice zatím novinkou. Inspirovány z Rakouska a proškoleny z USA jsme ji jako první v roce 2009 přivezly do České republiky. 

350,- CZK25 min.
700,- CZK55 min.

Manuální lymfodrenáž

je jemná masážní technika, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy, přičemž dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek z těla.

700,- CZK60 min.

Přístrojová lymfodrenáž

je ošetření přístrojem Lymfoven, který přerušovaně stlačuje dolní končetiny a vyvolává tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém.

280,- CZK50 min.
2.500,- CZK10 aplikací

Aplikace ušních svící

Ušní svíce jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje.

350,- CZK30 min.

Rašelinový zábal

Jednorázové rašelinové zábaly jsou pláty rašeliny, které se přikládají na tělo klienta. Na plát se přiloží nosič tepla ohřátý na 60°C, který postupně zahřívá plát rašeliny na 40 - 45°C a udrží si tuto teplotu po celou dobu procedury, která obvykle trvá 20 minut.

120,- CZK20 min.

Parafínový zábal

působí blahodárně zejména na suchou a popraskanou pokožku, kterou vyživuje, zvlhčuje a zjemňuje. Příznivě působí také na bolesti kloubů, svalů a zklidňuje nervovou soustavu.

150,- CZKruce
180,- CZKnohy

tel.: 604 711 559  radka@masaze-roztoky.cz       více

     

design artLab      code S2 STUDIO